Warsztat Kreacji Perfum

Warsztat Perfum – prezent na Dzień Kobiet

Podaruj swojej ukochanej Partnerce prezent jakiego nigdy już nie zapomni. Podaruj jej warsztat kreacji perfum, gdzie stworzy dla siebie unikalne perfumy, jedyne i niepowtarzalne. Idealnie dobrane do jej osobowości i preferencji.

Kupując ten warsztat każdy z uczestników otrzyma kurierem wszystkie niezbędne składniki do tworzenia perfum plus atomizer z nośnikiem. Będą także niespodzianki. 

Warsztat będzie podzielony na dwie części:  część teoretyczną i część praktyczną.

W części pierwszej o historii perfum,  jak i współczesnym perfumiarstwie z pasją opowie Robert Wieprzkowicz-Rzewuski, od kilkunastu lat zajmujący się zawodowo kreowaniem, „wąchaniem” i testowaniem zapachów.

Podczas spotkania warsztatowego, uczestnicy w części teoretycznej :
–              dowiedzą się co daje nos? Jakie funkcje zmysłu powonienia
–              dowiedzą się o głównych składnikach perfum oraz pochodzeniu surowców perfumeryjnych
–              poznają ciekawostki ze świata perfum
–              kryteria stosowane przy zakupie perfum,  dowiedzą się jak je nosić, w zależności od pory dnia bądź pory roku

W części praktycznej każdy z uczestników pod okiem prowadzącego,  na bazie otrzymanego akordu stworzy swój własny zapach , który za pomocą dostarczonych składników będzie można modyfikować , tworzyć , ulepszać . W związku z tym, że uczestnicy otrzymają zestaw na wyłączność będą mogli wrócić do tworzenia zapachów w dowolnej chwili, w gronie przyjaciół czy najbliższych.  Każdy z uczestników robi samodzielnie swoją kompozycję (prowadzący doradza i pomaga)  w grupowej sesji on-line, wg ustalonego harmonogramu. Ponadto uczestnicy otrzymają próbki składników perfumeryjnych.

Formuła warsztatu: warsztat on-line z fizycznym zestawem „Perfume Pack” zawierającym składniki i narzędzia niezbędne do samodzielnego tworzenia perfum. 

 Tutaj zarejestrujesz się i zapłacisz za warsztat:

 Termin rejestracji tylko do 28 lutego.

Ilość miejsc: 30 (Decyduje kolejność zgłoszeń).

Data

2021 mar 08
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 2021 mar 08
  • Czas: 12:00 - 14:00

Cena

130.00PLN

Poziomy

łatwy
Kategorie
Robert Wieprzkowicz Rzewuski

Organizator

Robert Wieprzkowicz Rzewuski
Telefon
+ 48 601 157905
Email
LABORATORIUM@SMAKUIZAPACHU.PL

Robert Wieprzkowicz-Rzewuski - ekspert w dziedzinie kreacji i aplikacji aromatów oraz kompozycji zapachowych w przemyśle spożywczym, perfumeryjnym, kosmetycznym i napojów alkoholowych. Uznany kreator kompozycji zapachowych oraz certyfikowany przez Wine&Spirits Education Trust sommelier na poziomie “WSET Advanced”.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *