Laboratorium Smaku i Zapachu

Bądźmy w kontakcie

Wiem, że nie zawsze wszytko da się opisać wyczerpująco w informacjach na stronie www. Czasami szybciej i wygodniej jest skontaktować się bezpośrednio i omówić to i owo mailowo lub telefonicznie.

Zadzwoń

+ 48 601 157905

 

Email Us

laboratorium@smakuizapachu.pl

Godziny pracy

P-P: 9.00–17.00
S-N: cool

Wizyta osobista

Ze względu na COVID biuro obsługi szkoleń pracuje tylko on-line.

F.A.Q.

Częste pytania

Zawarte tutaj odpowiedzi być może nie wyczerpują wszystkich pytań jakie mogą się pojawić. Dlatego w takich sytuacjach zachęcamy do kontaktu z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z naszymi warsztatami.

Co otrzymują uczestnicy w przesyłce "Perfume Pack"?

Zestaw jaki każdy otrzymuje uczestnik warsztatów zawiera : zestaw składników do komponowania perfum 4 skoncentrowane składniki, stężony akord bazowy jako podstawa do tworzenia perfum, perfumetkę z nośnikiem do perfum, zestaw wacików, manual do warsztatu. Do tego będą 2 składniki perfumeryjne, które będziemy od odkrywać w czasie prezentacji.

 

Jaki przebieg mają warsztaty on line?

 Tak jak warsztaty stacjonarne tak i te on line składają się z 2 części. Pierwsza część to prezentacja dotycząca historii perfum, podstaw perfumiarstwa i składników wykorzystywanych do kreacji kompozycji zapachowych, roli zmysłu powonienia u ludzi, wpływ zapachów na zachowania ludzi. Tu zostaną wykorzystane dwa tajemnicze olejki. Część druga to warsztat praktyczny. Każdy w czasie rejestracji będzie mógł wybrać z 4 dostępnych akordów, jeden który otrzyma w przesyłce. Na bazie tego akordu i dobranych to niego składników będzie tworzył swój niepowtarzalny zapach. Prowadzący w trakcie warsztatu wyjaśni krok po kroku jak stworzyć zapach, jak wykorzystać trzymane składniki, jak zrobić recepturę . Następnie gotową recepturę zapachu uczestnicy przeniosą do perfumetki . Każdy mailem dostanie wskazówki co z czym można łączyć i jaki otrzyma się efekt. Każdy dostanie na tyle dużo składników by przynajmniej mógł raz powtórzyć recepturę w domu lub spróbować stworzyć nową.

 

Jakość składników w zestawie do tworzenia perfum?

 Wszystkie składniki wykorzystywane w warsztatach są najwyższej jakości i przeznaczone do tylko i wyłącznie do kompozycji zapachowych a nie do spożycia czy jakiejkolwiek formy konsumpcji. Spełniają wymogi określone przez IFRA. Większość z nich pochodzi z Francji lub krajów EU.  

 

Jaka jest gwarancja otrzymania przesyłki "Perfume Pack" przed warsztatami?

 Termin rejestracji na warsztaty kończy się na tydzień przed terminem warsztatu co daje możliwość organizatorowi czas aby przygotować i wysłać zestawy do każdego pod wskazany adres. Im szybciej podejmiecie decyzję tym jest gwarancja, że paczka dotrze na czas .Przesyłki są wysyłane firmą kurierską i organizator otrzymuje potwierdzenie o odbiorze przesyłki.

 

Jaki jest czas trwania warsztatów ? Co jest potrzebne aby w nich uczestniczyć?

 Czas warsztatów to 2h, potrzebny jest komputer bądź smartfon . kamera nie jest potrzebna , mikrofon jest przydatny

Kontakt ze mną

Nie lubisz pisać wiadomości?
To po prostu zadzwoń do mnie.

Firma

Laboratorium Smaku & Zapachu
Robert Wieprzkowicz-Rzewuski
Warszawa

 

Kontakt

laboratorium@smakuizapachu.pl

Tel 601 157905