O mnie

Robert Wieprzkowicz-Rzewuski

Robert Wieprzkowicz-Rzewuski, ekspert w dziedzinie kreacji i aplikacji aromatów oraz kompozycji zapachowych w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i napojów alkoholowych, ceniony na rynku kreator zapachów. Świat wina i alkoholi, ze względu na bogactwo doznań smakowych, był zawsze w centrum jego zawodowych zainteresowań. Doświadczenie zawodowe zdobywał w czołowych firmach branży flavours&fragrances. Jako winemaker pracuje dla firmy Applepaple, największego producenta i eksportera win jabłkowych klasy premium. Jest założycielem i dyrektorem Laboratorium Smaku i Zapachu. Prowadzone przez niego warsztaty oraz szkolenia to efekt połączenia pasji do zapachów, wina oraz jedzenia. Uzyskał certyfikat WSET Advanced w Wine&Spirits Education Trust, największej instytucji szkoleniowej zajmującej się edukacją w dziedzinie wina i alkoholi mocnych.

O Laboratorium Smaku i Zapachu

Jesteśmy ekspertami od smaku i zapachu

Laboratorium Smaku i Zapachu jest firmą specjalizującą się w opracowywaniu formuł zapachowych i smakowych dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i perfumeryjnego.

Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem na Polskę naturalnych aromatów i ekstraktów francuskiej firmy Fontarome. Więcej o naszej ofercie znajdziesz tutaj: www.laboratoriumsmakuizapachu.pl

W zakresie naszej działalności prowadzimy także warsztaty i szkolenia dla firm jak i dla osób fizycznych w formule warsztatów stacjonarnych i on-line.

Masz pytania, chcesz wiedzieć więcej, chcesz zarezerwować termin? Po prostu napisz.

Firma

Laboratorium Smaku & Zapachu
Robert Wieprzkowicz-Rzewuski
Warszawa

 

Kontakt

laboratorium@smakuizapachu.pl

Tel 601 157905